Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Decyzja OK Lepiej dla lubelszczyzny gorzej dla PSL, dużo stracą w Wawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sądzę, że PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś. Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 5,70 (od 01,01,2012 wzrost akcyzy); wraz z nierównymi dopłatami bezposrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 20120; wraz z podwyzszeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd. Dni PSL są pliczone!
Składka zdrowotna rolników może zależeć od ich dochodu Piątek, 21 października (06:00) Składka zdrowotna rolników może wynosić 9 proc. ich dochodu … http://biznes.interia.pl/kraj/news/skladka-zdrowotna-rolnikow-moze-zalezec-od-ich-dochodu,1710494,4200
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sądzę, że PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś. Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 5,70 (od 01,01,2012 wzrost akcyzy); wraz z nierównymi dopłatami bezposrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 20120; wraz z podwyzszeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd. Dni PSL są pliczone!
Od 2012 roku ceny diesla w górę. Ile zapłacimy? Już 1 stycznia 2012 r. kierowców czekają podwyżki na stacjach benzynowych związane ze zmianami w akcyzie… http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/540568,od_2012_roku_ceny_diesla_w_gore_ile_zaplacimy.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sądzę, że PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś. Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 5,70 (od 01,01,2012 wzrost akcyzy); wraz z nierównymi dopłatami bezposrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 20120; wraz z podwyzszeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd. Dni PSL są pliczone!
Propozycja reformy WPR, przedstawiona 12 października, nie tylko nie likwiduje różnic w dopłatach bezpośrednich między rolnikami starej i nowej Unii, ale jeszcze je pogłębia. http://www.farmer.pl/finanse/dotacje-i-doplaty/doplaty-nie-beda-rowne,31637.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadą wozy kolorowe .... Bravo bravissimo Oszukany wyborca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mandat poselski ofiarowany przez wyborców potraktowany jak mop do podłogi.Żenada panie chetman...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Składka zdrowotna rolników może zależeć od ich dochodu Piątek, 21 października (06:00) Składka zdrowotna rolników może wynosić 9 proc. ich dochodu … http://biznes.interia.pl/kraj/news/skladka-zdrowotna-rolnikow-moze-zalezec-od-ich-dochodu,1710494,4200
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamstwo panie Hetman, traktowanie wyborców ........... GRATULUJĘ !!!!!!!!!!!!!! ŻENUA PO POLSKU, WSTYD I HAŃBA !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jajca sobie robią z tej całej demokracji i elektoratu, który zresztą na to zasługuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szpadel napisał:
Wszystkim krytykom radzę dać na wstrzymanie, bo wam żyłka pęknie. Mieliśmy plan i go realizujemy. Brawo Panie Marszałku!
Przecież wiadomo o co chodzi. Platforma nie zgodzi się aby w Lublinie marszałkiem i wojewodą był człowiek z PSL. Pani Wojewoda dostała się do Sejmu.Pan Hetman dostał się do Sejmu. No to by musieli zwolnić te stanowiska. Nie wiadomo co by było dalej. A tak wiadomo marszałkiem dalej będzie PEESELOWIEC a wojewodą człowiek PO. Oto cała tajemnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie jestem celebrytą" - to niby po co ta konferencja??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 17 lat nie wiem co to urlop, od 17 lat nie wiem co to jest zwolnienie, od 17 ;at nie wiem co to wolna sobota... Nie wiem co to znaczą długi wobec innych, nie wiem co to znaczy pożyczka na zabawę... Na wszystko pieniędzy w regionie brakuje, a ten sobie na koszt podatników urządził zabawę. Zobaczymy co powie jak wkrótce staną wszystkie regionalne inwestycje? To co jest nam potrzebne, to odpowiedzialni, a nie rozrzutni decydenci. Na koniec roku zadłużenie województwa pod wodzą marszałka niekorowanego Hetmana lubelskiego wyniesie niemal 500 mln złotych. Żeby to się jeszcze jakoś kręciło urząd marszałkowski lada dzień zaciągnie niema 180 mln kredytu. Część z tego poszła na jawną i ukrytą kampanię - nie wiem jak ty ale ja w du*** mam takiego "gospodarza", który swawoli i robi sobie klakę na koszt podatników. Do życia na cudzy koszt wcale nie trzeba żadnej odwagi bo to największy tchórz by potrafił - odwagą byłoby pokrycie z własnej kieszeni zabawy w postaci kampanii wyborczej... Ja za wszystkie swoje zachcianki płacę sam - niech więc płaci i pan Hetman.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wygląda robienie z nas wyborców idiotów. Głosowałam na niego. Bardzo tego żałuję - baba mądra po szkodzie. Dla mnie to ten "pan" jest ŁOBUZEM POLITYCZNYM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman z niczego nie rezygnuje ,bo taki był plan.To jest stary chwyt PSL-owców,aby zdobyć mandat i przekroczyć próg wyborczy.Wystarczy,aby samorządowcy z PSL-u startujący w wyborach opuścili stanowiska przed wyborami i odebrać im nadzór nad OSP i nie ma tych cwaniaków na scenie politycznej.To wszystko zostało ukartowane.Teraz Smolarz się zrzeknie mandatu i zgodnie z Planem druha Waldka do sejmu wejdzie vice druh Marian Starownik-budowniczy lotniska w Niedźwiadzie.A to zasłużony działacz:jeszcze był aktywny w ZSL i był na liście Macierewicza jako TW ps.Roman.Za jego starostowania szpital lubartowski osiągnął szczyt zadłużenia 25mln zł/cyklicznie co rok 5 mln/,starostwo także jest zadłużone na ponad 10 mln.zł.Pan starosta przez 3 kadencje woził się do domu samochodem służbowym,przejeżdżając na koszt podatników 3 razy równik.Pieniądze na budowę lotniska w Niedźwiadzie nierozliczone.Dzięki energicznym staraniom byłego starosty sprzedano/urząd marszałkowski/pogotowie w Lubartowie osobie prywatnej,co kiedyś wybudowano na potrzeby szpitala.Dziwne ,że nikt z PSL nie zareagował na kłamstwa Sobczaka i jednomyślnie zagłosowali w sejmiku za sprzedażą pogotowia,a przecież to koledzy Starownika.Nie będę wspominał o dalszym dorobku,ale chce zwrócić uwagę kto to nas w sejmie będzie reprezentował!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef napisał:
Hetman z niczego nie rezygnuje ,bo taki był plan.To jest stary chwyt PSL-owców,aby zdobyć mandat i przekroczyć próg wyborczy.Wystarczy,aby samorządowcy z PSL-u startujący w wyborach opuścili stanowiska przed wyborami i odebrać im nadzór nad OSP i nie ma tych cwaniaków na scenie politycznej.To wszystko zostało ukartowane.Teraz Smolarz się zrzeknie mandatu i zgodnie z Planem druha Waldka do sejmu wejdzie vice druh Marian Starownik-budowniczy lotniska w Niedźwiadzie.A to zasłużony działacz:jeszcze był aktywny w ZSL i był na liście Macierewicza jako TW ps.Roman.Za jego starostowania szpital lubartowski osiągnął szczyt zadłużenia 25mln zł/cyklicznie co rok 5 mln/,starostwo także jest zadłużone na ponad 10 mln.zł.Pan starosta przez 3 kadencje woził się do domu samochodem służbowym,przejeżdżając na koszt podatników 3 razy równik.Pieniądze na budowę lotniska w Niedźwiadzie nierozliczone.Dzięki energicznym staraniom byłego starosty sprzedano/urząd marszałkowski/pogotowie w Lubartowie osobie prywatnej,co kiedyś wybudowano na potrzeby szpitala.Dziwne ,że nikt z PSL nie zareagował na kłamstwa Sobczaka i jednomyślnie zagłosowali w sejmiku za sprzedażą pogotowia,a przecież to koledzy Starownika.Nie będę wspominał o dalszym dorobku,ale chce zwrócić uwagę kto to nas w sejmie będzie reprezentował!
Po niedopuszczeniu do wyborów ogólnopolskich list nowej prawicy w sejmie zasiądą sami... swoi;) Na szczęście żaden z nich mojego mandatu ani większości nie ma bo do wyborów oficjalnie poszło mniej niż 50% uprawnionych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HistoryJa napisał:
Po niedopuszczeniu do wyborów ogólnopolskich list nowej prawicy w sejmie zasiądą sami... swoi;) Na szczęście żaden z nich mojego mandatu ani większości nie ma bo do wyborów oficjalnie poszło mniej niż 50% uprawnionych.
A już dawno Andrzej Dąbrowski śpiewał- ZIELONO MI................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo wam pisowcy palce sie przegrzeją od klepania tych bzdurnych komentarzy. Wy piszecie ze na Hetmana glosowaliscie i sie zawiedliscie. Wy glosowaliscie na costamcostam i sie... nie zawiedziecie:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
Tak wygląda robienie z nas wyborców idiotów. Głosowałam na niego. Bardzo tego żałuję - baba mądra po szkodzie. Dla mnie to ten "pan" jest ŁOBUZEM POLITYCZNYM.
dobrze wam, ale was wyborców robią w balona, chaaaaaaaaa., ja przynajmniej nie mam żalu bo nie chodzę na wybory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baju baju będzie w raju. Hetman był tylko przykrywką dla PSL-u teraz zrozumiałam gdyby nie jego głosy to by PSL nie przekroczył progu. Prosili tylko marionetki w rękach PSL-u. Powinien hetman zwrócic glosy moje bo 26-osobowa moja rodzina na niego głosowała Zostałam ja i moja rodzina oszukana głosowałam na Hetmana a nie na Starownika. PSL-elu zwróćcie moje głosy . Mogę was nazwać że jesteście oszustami. Apeluje do wszystkich pokrzywdzonych wyborców zbierajmy podpisy by PSL zwrócił nam głosy. Lublinianka Więcej http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/krzysztof-hetman-zrezygnowal-z-mandatu-posla-woli-byc-marszakiem-niz-posem_211084.html?cpage=1&#comment_list_container
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak się właśnie jełopów (czyt. wyborców) robi w trąbę ! Głosujcie na mnie to partia (swoją drogą dziwka polityczna) dostanie głosy a my już sobie wybierzemy kogo tak naprawdę chcemy tam umieścić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...